Nasz serwis wykorzystuje pliki cookies do przechowywania identyfikatora sesji użytkownika. Dzięki temu plikowi będziesz zalogowany w serwisie przez cały czas przebywania w witrynie bądź do momentu wylogowania się. Możesz zrezygnować ze zbierania informacji poprzez pliki cookies, zmieniając ustawienia Twojej przeglądarki - niemniej w takim przypadku nasz serwis nie będzie działał poprawnie.
Faks: 22 487 10 11
Telefon: 22 487 10 10
Tu jesteś: strona główna administracja

Kontakt z nami


Zadzwoń do nas:
+48 22 487 10 10
Wyślij do nas fax:
+48 22 487 10 11
Napisz do nas e-mail:
biuro@SkynetDC.pl

Administracja serwerami

Utrzymanie zasobów informatycznych oraz zapewnienie ciągłości usług należy do najważniejszych obowiązków działu informatycznego w każdej firmie. Dlatego też angażuje ogromną ilość czasu pracujących dla Państwa informatyków, co z kolei przekłada się na wysokie koszty pracownicze. Odciążając ich od podstawowych zadań związanych z monitoringiem oraz administracją serwerami, będą Państwo mogli lepiej wykorzystać czas i potencjał swoich pracowników - wysoko wykwalifikowani specjaliści mogą wówczas skupić się na projektach związanychj z rozwojem firmy, tworzyć nowe rozwiązania i pracować na rzecz większej efektywności operacyjnej przedsiębiorstwa.

Tańszy i bardziej efektywny dział informatyczny...

...jest w zasięgu Państwa rąk - wystarczy powierzyć nam zadania związane ze zdalnym zarządzaniem serwerami (instalacja oprogramowania, konfiguracja, monitorowanie itp.). Zamiast szkolić i delegować własnego pracownika do obsługi serwerów, mogą Państwo od razu powierzyć to zadanie specjalistom. Oferujemy zarówno jednorazową pomoc przy konfiguracji, jak i ciągłą opiekę nad powierzonymi serwerami. Oba te rozwiązania oznaczają nie tylko niższe koszty, ale i większe bezpieczeństwo.

Najczęściej współpracujące z nami firmy decydują się na wykupienie pakietu godzin, przez jakie nasi specjaliści zajmą się wszelkimi zadaniami administracyjnymi - mogą w tym czasie m.in.:
- zainstalować serwer
- zoptymalizować jego wydajność
- zabezpieczyć go przed włamaniami
- wygenerować i zainstalować certyfikaty SSL dla stron www
- stworzyć konta użytkowników i nadać im odpowiednie uprawnienia
- dodawać nowe moduły PHP
- instalować oprogramowanie klienta
- skonfigurować tworzenie kopii zapasowych
- zapewniać wsparcie techniczne i merytoryczne
- i wiele więcej...


Podpisując umowę o poziomie usług (SLA), gwarantujemy nie tylko całkowite bezpieczeństwo Państwa serwerów, ale i pełną przejrzystość naszych działań oraz mierzalne korzyści. SLA to gwarancja niezawodności oraz stałej jakości usług, którą można łatwo sprawdzić dzięki raportom w dowolnym momencie.

Najważniejszą zaletą tego rozwiązania jest prostota - dokładnie wiadomo, kto odpowiada za Państwa serwer, jaki jest zakres naszej odpowiedzialności, z kim należy się kontaktować w przypadku zapytań i ile czasu mamy na reakcję itp.

Dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu w branży IT, rozwiążemy dla Państwa każdy problem techniczny: profesjonalnie, szybko i tanio, by mogli Państwo skupić się wyłącznie na prowadzonej działalności

Zachęcamy do kontaktu z nami, chętnie porozmawiamy o tym, jak możemy przyczynić się do zwiększenia efektywności obsługi serwerów w Państwa firmie. Ponieważ efektywna firma to zyskowna firma.

Partnerzy:
Strona głowna   |    O firmie   |    Produkty   |    Klienci biznesowi   |    Klienci indywidualni   |    Promocje   |    Kontakt
Skynet DC sp. z o.o. - Kolokacja, Serwery dedykowane, Serwery w chmurze, Transmisja danych, Usługi dla operatorów, Serwery VPS, Hosting
Realizacja: Dpl Agency - Projektowanie Stron Internetowych