Nasz serwis wykorzystuje pliki cookies do przechowywania identyfikatora sesji użytkownika. Dzięki temu plikowi będziesz zalogowany w serwisie przez cały czas przebywania w witrynie bądź do momentu wylogowania się. Możesz zrezygnować ze zbierania informacji poprzez pliki cookies, zmieniając ustawienia Twojej przeglądarki - niemniej w takim przypadku nasz serwis nie będzie działał poprawnie.
Faks: 22 487 10 11
Telefon: 22 487 10 10
Tu jesteś: strona główna data center

Kontakt z nami


Zadzwoń do nas:
+48 22 487 10 10
Wyślij do nas fax:
+48 22 487 10 11
Napisz do nas e-mail:
biuro@SkynetDC.pl

Data Center

Najważniejsze zalety serwerowni Skynet

Polska Lokalizacja

Data Center zlokalizowane jest w Warszawie przy ulicy Człuchowskiej 66.
Serwerownia położona jest w budynku monitorowanym przez całą dobę przez agencję ochrony. Data Center jest w całości obsługiwana przez naszą firmę, co umożliwia udostępnianie usług całkowicie dopasowanych do życzeń klientów.Bezpieczeństwo

W Data Center zapewnione są stabilne warunki środowiskowe umożliwiające nieprzerwaną pracę znajdujących się tam urządzeń. Serwerownia posiada niepalną i antystatyczną podłogę techniczną zamontowaną na wysokości 45 cm, której obciążalność wynosi 1500 kg/m2. Zainstalowana została w system klimatyzacji kontrolujący i utrzymujący stałą temperaturę i wilgotność powietrza.

W serwerowni zainstalowano certyfikowane czujniki do wykrywania dymu powstającego w początkowym stadium pożaru. Są one połączone z centralą alarmową.

Pomieszczenia serwerowni posiadają oddzielne zasilanie zabezpieczone urządzeniami przeciwprzepięciowymi. W razie braku zasilania z sieci energetycznej serwery zabezpieczone są zasilaczami UPS

Dostęp do serwerów mają wyłącznie pracownicy SkynetDC zajmujący się infrastrukturą techniczną.Łącza o wysokiej przepustowości.


Obiekt w którym znajduje się serwerownia posiada podłączenia światłowodowe pracujące z prędkością 2x10Gbit/s w ramach sieci światłowodowej*łączącej węzły wymiany ruchu z innymi operatorami.
Data Center wymienia ruch bezpośrednio z ponad 300 operatorami internetu w Polsce z średnim czasem dostępu do większych sieci na poziomie kilku milisekund.

W przypadku awarii jednego dostawcy, ruch internetowy automatycznie przełącza się na zapasowe łącza. Każde łącze jest w stanie przesłać cały ruch internetowy bez wzrostu czasów dostępu.

Partnerzy:
Strona głowna   |    O firmie   |    Produkty   |    Klienci biznesowi   |    Klienci indywidualni   |    Promocje   |    Kontakt
Skynet DC sp. z o.o. - Kolokacja, Serwery dedykowane, Serwery w chmurze, Transmisja danych, Usługi dla operatorów, Serwery VPS, Hosting
Realizacja: Dpl Agency - Projektowanie Stron Internetowych