Nasz serwis wykorzystuje pliki cookies do przechowywania identyfikatora sesji użytkownika. Dzięki temu plikowi będziesz zalogowany w serwisie przez cały czas przebywania w witrynie bądź do momentu wylogowania się. Możesz zrezygnować ze zbierania informacji poprzez pliki cookies, zmieniając ustawienia Twojej przeglądarki - niemniej w takim przypadku nasz serwis nie będzie działał poprawnie.
Faks: 22 487 10 11
Telefon: 22 487 10 10
Tu jesteś: strona główna konto e-mail

Kontakt z nami


Zadzwoń do nas:
+48 22 487 10 10
Wyślij do nas fax:
+48 22 487 10 11
Napisz do nas e-mail:
biuro@SkynetDC.pl

Konto e-mail

Profesjonalne konta e-mail

Posiadanie własnej domeny i hostingu to nie tylko promocja swej strony w Internecie, to również możliwość komunikacji poprzez firmową pocztę e-mail. Korzystając z kont e-mail we własnej domenie nie tylko promujemy własną firmę, ale również mamy pewność bezpieczeństwa i poufności - jako właściciel decydujemy bowiem o wszelkich aspektach działania kont pocztowych  i zyskujemy pewność, że nikt inny nie ma do nich dostępu. W ten sposób można również zarządzać wszystkimi kontami pracowników, tworzyć filtry i wykorzystywać inne bardzo przydatne usługi przy konfiguracji firmowych czy też prywatnych kont e-mailowych.

Profesjonalna poczta zamiast darmowej skrzynki

W życiu nie ma miejsca na przypadki. Dlatego właśnie potrzebują Państwo pełnej kontroli nad komunikacją z klientami. To nie tylko kwestia zaufania ze strony klientów, ktorzy niezbyt dobrze reagują na firmowy adres e-mail w jednym z darmowych serwisów, czy też reklamy dołączane pod każdą wiadomością. Chodzi także o bezpieczeństwo i wygodę użytkowania.

Dlaczego nasza poczta jest najlepsza?

- nielimitowana wielkość przesyłanych załączników: nie muszą już Państwo zastanawiać się, jak dostarczyć duży plik do klienta
- nielimitowana ilość aliasów pocztowych (np. ja@mojafirma.pl, zamowienia@mojafirma.pl etc.)
- dużo miejsca na pliki i listy: mogą Państwo dowolnie przydzielać miejsce na pliki strony WWW oraz pocztę, w przeciwieństwie do wielu firm hostingowych nie ograniczamy wielkości pojedyńczej skrzynki do 2 GB.
- listy mailingowe, pozwalające szybko informować klientów o nowości w Państwa ofercie.
- współpraca z programami pocztowymi, np. Outlook
- fukcja Catch-all: dzięki niej nawet wiadomości  z błędami w adresie e-mail trafią do Państwa skrzynki
- dostęp przez protokół IMAP
... i wiele innych.

Zapraszamy do kontaktu z nami, chętnie porozmawiamy o szszczegółach naszej oferty i wspólnie dobierzemy rozwiązania skrojone do Państwa potrzeb!

Oferta e-Mail dla klientów indywidualnych
e-Mail Standard 15zł/rok *

Pojemność5 GB
Ilość kont e-mail1

e-Mail Pro 45zł/rok *

Pojemnośćnielimitowana
Ilość kont e-mailnielimitowana

* Podane ceny są cenami Netto - należy doliczyć do nich 23% VAT
Partnerzy:
Strona głowna   |    O firmie   |    Produkty   |    Klienci biznesowi   |    Klienci indywidualni   |    Promocje   |    Kontakt
Skynet DC sp. z o.o. - Kolokacja, Serwery dedykowane, Serwery w chmurze, Transmisja danych, Usługi dla operatorów, Serwery VPS, Hosting
Realizacja: Dpl Agency - Projektowanie Stron Internetowych