Nasz serwis wykorzystuje pliki cookies do przechowywania identyfikatora sesji użytkownika. Dzięki temu plikowi będziesz zalogowany w serwisie przez cały czas przebywania w witrynie bądź do momentu wylogowania się. Możesz zrezygnować ze zbierania informacji poprzez pliki cookies, zmieniając ustawienia Twojej przeglądarki - niemniej w takim przypadku nasz serwis nie będzie działał poprawnie.
Faks: 22 487 10 11
Telefon: 22 487 10 10
Tu jesteś: strona główna data center

Kontakt z nami


Zadzwoń do nas:
+48 22 487 10 10
Wyślij do nas fax:
+48 22 487 10 11
Napisz do nas e-mail:
biuro@SkynetDC.pl

Szanowni Państwo,Naszą ofertę kierujemy do osób, którzy szukają rozwiązań o gwarantowanych parametrach usługi.
Posiadamy własną, w pełni klimatyzowaną serwerownię, znajdującą się w Warszawie na ulicy Człuchowskiej 66. Awaryjne zasilanie w naszym centrum danych zapewniają agregaty prądotwórcze w połączeniu z zasilaczami UPS. Dzięki macierzom dyskowym, kontrolerowi RAID i szerokopasmowemu dostępowi do Internetu jesteśmy w stanie zagwarantować całkowite bezpieczeństwo oraz ciągłość dostępu do danych.

Serwery VPS/Cloud VPS to idealne rozwiązanie dla rozbudowanych serwisów internetowych. Doskonała prędkość działania oraz pełna kontrola nad systemem (dostęp root) czynią z VPS rozsądny wybór dla większości serwisów dla których tradycyjny hosting stawia zbyt wiele ograniczeń.

Zarządzanie serwerami SkyCloud nie różni się niczym od zarządzania zwykłym serwerem dedykowanym. Serwer posiada niezależny system operacyjny do którego posiadasz dostęp za pomocą konsoli (KVM) oraz SSH (w systemach Linux), bądź Remote Desktop (w systemach Windows).

Dlaczego my?- Gwarantujemy określoną ilość zasobów pamięci, CPU i pojemności przez cały czas trwania usługi.
- Posiadamy własną serwerownię i kilkunastoletnie doświadczenie w branży informatycznej.
- Zapewniamy niskie ceny – już od 49 zł netto za miesiąc.
- Zapewniamy wysoką jakość usług dzięki naszemu zapleczu technicznemu.
- Uruchomienie serwera w kilka minut po opłaceniu usługi


Jak złożyć zamówienie?Aby złożyć zamówienie wystarczy kliknąć poniżej 'Zamów serwer SkyCloud'.
Zapewniamy możliwość dopasowania serwera do swoich indywidualnych potrzeb! Skontaktuj się z nami, podaj swoje wymagania, a dostosujemy ofertę specjalnie do Twoich potrzeb.

Mierz ponad chmury!Nasza oferta nie ogranicza się tylko do usług w chmurze. Potrzebujesz serwera dedykowanego, hostingu lub innej usługi – skontaktuj się z nami! Jesteśmy w stanie przygotować dowolną ofertę, na podstawie Twojej specyfikacji.

Dane kontaktowe:

Skynet DC sp. z o.o.
ul. Człuchowska 66
01-360 Warszawa
NIP 5222976603
Regon 142886195

telefon: 22 424 63 58
faks: 22 665 71 74
e-mail: biuro@SkynetDC.pl
Partnerzy:
Strona głowna   |    O firmie   |    Produkty   |    Klienci biznesowi   |    Klienci indywidualni   |    Promocje   |    Kontakt
Skynet DC sp. z o.o. - Kolokacja, Serwery dedykowane, Serwery w chmurze, Transmisja danych, Usługi dla operatorów, Serwery VPS, Hosting
Realizacja: Dpl Agency - Projektowanie Stron Internetowych