Nasz serwis wykorzystuje pliki cookies do przechowywania identyfikatora sesji użytkownika. Dzięki temu plikowi będziesz zalogowany w serwisie przez cały czas przebywania w witrynie bądź do momentu wylogowania się. Możesz zrezygnować ze zbierania informacji poprzez pliki cookies, zmieniając ustawienia Twojej przeglądarki - niemniej w takim przypadku nasz serwis nie będzie działał poprawnie.
Faks: 22 487 10 11
Telefon: 22 487 10 10
Tu jesteś: strona główna serwery vps

Kontakt z nami


Zadzwoń do nas:
+48 22 487 10 10
Wyślij do nas fax:
+48 22 487 10 11
Napisz do nas e-mail:
biuro@SkynetDC.pl

Serwery VPS

Wirtualny serwer prywatny (VPS) to usługa skierowana głównie do małych przedsiębiorstw i klientów indywidualnych. Pod względem wydajności rozwiązanie to klasyfikuje się między hostingiem i serwerem w chmurze, oferując najlepszy stosunek możliwości do ceny.

Dzięki technologii wirtualizacji w technologii XEN, na potężnym serwerze fizycznym tworzonych jest kilka wirtualnych serwerów, które można wynająć za niewielkie pieniądze w porównaniu z ceną całego serwera dedykowanego. Wystarczy przypisać im dowolne parametry (ilość pamięci RAM, moc procesora itp.), w zależności od życzenia Klienta. Odpowiedni dobór tych cech posiada tu kluczowe znaczenie, dlatego też zachęcamy do kontaktu z nami - chętnie pomożemy dostosować serwer do potrzeb Państwa projektu.

Oprócz rezerwacji określonej ilości powierzchni dyskowej, mocy procesora oraz pamięci RAM, użytkownik zyskuje także większe możliwości konfiguracyjne niż w przypadku hostingu. Jest to możliwe m.in. dzięki własnemu adresowi IP oraz panelowi administracyjnemu, który umożliwi kontrolę nad serwerem poprzez przeglądarkę internetową.

VPS czy hosting?

W przeciwieństwie do hostingu, serwery VPS umożliwiają np. pełne korzystanie z platform programistycznych w celu rozwijania własnych aplikacji. Oferują też dużą i stałą wydajność - w hostingu moc jest dzielona między wielu użytkowników, co może nie gwarantować wystarczającej wydajności przy zaawansowanych zastosowaniach.

Partnerzy:
Strona głowna   |    O firmie   |    Produkty   |    Klienci biznesowi   |    Klienci indywidualni   |    Promocje   |    Kontakt
Skynet DC sp. z o.o. - Kolokacja, Serwery dedykowane, Serwery w chmurze, Transmisja danych, Usługi dla operatorów, Serwery VPS, Hosting
Realizacja: Dpl Agency - Projektowanie Stron Internetowych