Nasz serwis wykorzystuje pliki cookies do przechowywania identyfikatora sesji użytkownika. Dzięki temu plikowi będziesz zalogowany w serwisie przez cały czas przebywania w witrynie bądź do momentu wylogowania się. Możesz zrezygnować ze zbierania informacji poprzez pliki cookies, zmieniając ustawienia Twojej przeglądarki - niemniej w takim przypadku nasz serwis nie będzie działał poprawnie.
Faks: 22 487 10 11
Telefon: 22 487 10 10
Tu jesteś: strona główna serwery dedykowane

Kontakt z nami


Zadzwoń do nas:
+48 22 487 10 10
Wyślij do nas fax:
+48 22 487 10 11
Napisz do nas e-mail:
biuro@SkynetDC.pl

Serwery dedykowane

Nasza oferta serwerów dedykowanych skierowana jest do firm i osób prywatnych, które cenią sobie niezależność oraz nieograniczone możliwości konfiguracyjne fizycznego serwera, lecz nie chcą inwestować w niezbędną infrastrukturę oraz ponosić wysokich kosztów związanych z jej utrzymaniem. Rozwiązanie to jest wybierane przez najlepsze serwisy oraz liderów handlu internetowego, których sklepy posiadają dużą bazę towarów oraz cieszą się wyjątkowym zainteresowaniem klientów. Aby pozostać na podium, nie mogą pozwolić sobie na jakiekolwiek kompromisy względem szybkości oraz niezawodności działania.

Serwer fizyczny jest zalecany w przypadku najbardziej zaawansowanych stron internetowych lub intranetowych, portali inormacyjnych oraz aplikacji wymagających do działania bardzo dużej wydajności. Pełna moc serwera jest wówczas do wyłącznej dyspozycji użytkownika, który może dowolnie konfigurować zainstalowany na nim system operacyjny oraz instalować własne aplikacje. Takie rozwiazanie gwarantuje maksymalną skuteczność w Internecie, zapewniając poważną przewagę technologiczną nad konkurencją.

Wynajmując serwer dedykowany sami Państwo decydujecie o jego konfiguracji sprzętowej, otrzymując spersonalizowany produkt idealnie odpowiadający Państwa potrzebom.

Z przyjemnością pomożemy Państwu w wyborze serwera oraz przygotujemy ofertę na dowolnie skonfigurowany serwer dedykowany. W tym celu proszę o przekazanie nam Państwa wymogów technicznych serwera - nasz konsultant skontaktuje się z Państwem w ciągu jednego dnia roboczego.
Partnerzy:
Strona głowna   |    O firmie   |    Produkty   |    Klienci biznesowi   |    Klienci indywidualni   |    Promocje   |    Kontakt
Skynet DC sp. z o.o. - Kolokacja, Serwery dedykowane, Serwery w chmurze, Transmisja danych, Usługi dla operatorów, Serwery VPS, Hosting
Realizacja: Dpl Agency - Projektowanie Stron Internetowych