Nasz serwis wykorzystuje pliki cookies do przechowywania identyfikatora sesji użytkownika. Dzięki temu plikowi będziesz zalogowany w serwisie przez cały czas przebywania w witrynie bądź do momentu wylogowania się. Możesz zrezygnować ze zbierania informacji poprzez pliki cookies, zmieniając ustawienia Twojej przeglądarki - niemniej w takim przypadku nasz serwis nie będzie działał poprawnie.
Faks: 22 487 10 11
Telefon: 22 487 10 10
Tu jesteś: strona główna transmisja danych

Kontakt z nami


Zadzwoń do nas:
+48 22 487 10 10
Wyślij do nas fax:
+48 22 487 10 11
Napisz do nas e-mail:
biuro@SkynetDC.pl

Transmisja danych

Usługa transmisji danych skierowana jest przede wszystkim do dużych firm, które chcą połączyć w sieć dwa lub więcej swoich oddziałów. Takie dedykowane połączenie to gwarancja nie tylko wysokich prędkości transferu, ale i całkowitego bezpieczeństwa Państwa danych. Dzięki technologii "no single point of failure", awaria któregoś z elementów sieci jest niedostrzegalna dla klienta, ponieważ inny węzeł lub urządzenie natychmiast przejmie jego funkcje w oczekiwaniu na naprawę. Utrzymanie stałej łączności między różnymi oddziałami Państwa firmy to dla nas priorytet.

Korzyści:
- dzięki umowie SLA gwarantujemy Państwu określone parametry sieci
- samodzielne utrzymanie łączy jest kosztowne, z przyjemnością przedstawimy Państwu tańszą ofertę
- wysoka niezawodnośc i bezpieczeństwo

Jesteśmy elastyczni w zakresie doboru technologii, możemy również zapewnić dowolną przepustowość i inne parametry wymagane do sprawnej komunikacji.
Zachęcamy do kontaktu z nami, by móc dobrać optymalne parametry dla Państwa potrzeb.


Partnerzy:
Strona głowna   |    O firmie   |    Produkty   |    Klienci biznesowi   |    Klienci indywidualni   |    Promocje   |    Kontakt
Skynet DC sp. z o.o. - Kolokacja, Serwery dedykowane, Serwery w chmurze, Transmisja danych, Usługi dla operatorów, Serwery VPS, Hosting
Realizacja: Dpl Agency - Projektowanie Stron Internetowych