Nasz serwis wykorzystuje pliki cookies do przechowywania identyfikatora sesji użytkownika. Dzięki temu plikowi będziesz zalogowany w serwisie przez cały czas przebywania w witrynie bądź do momentu wylogowania się. Możesz zrezygnować ze zbierania informacji poprzez pliki cookies, zmieniając ustawienia Twojej przeglądarki - niemniej w takim przypadku nasz serwis nie będzie działał poprawnie.
Faks: 22 487 10 11
Telefon: 22 487 10 10
Tu jesteś: strona główna usługi dla operatorów

Kontakt z nami


Zadzwoń do nas:
+48 22 487 10 10
Wyślij do nas fax:
+48 22 487 10 11
Napisz do nas e-mail:
biuro@SkynetDC.pl

Usługi dla operatorów i portali

Podłączając firmę do Internetu można skorzystać z usług zwykłego operatora, jednak nie zawsze jest to najlepszym rozwiązaniem. Sztywne, nie zawsze praktyczne parametry dostępnych łączy mogą stanowić problem dla wymagających Klientów. Nasza oferta dla firm i operatorów daje możliwość indywidualnego ustalenia parametrów udostępnianego łącza w zależności od preferencji klienta, pozwalając skonfigurować np. szybkie łącza symetryczne.

Z naszej strony gwarantujemy stałą przepustowość łącza, dostęp zakończony interfejsem GE lub 10G oraz połączenie z punktami ruchu internetowego. Dzięki licznym punktom styku jesteśm w stanie znacznie ułatwić i przyspieszyć budowę sieci nowych operatorów. Dodatkowo, najwyższej klasy specjaliści pracujący w naszej firmie posiadają bogate doświadczenie w planowaniu i budowie sieci WAN oraz służą Państwu pomocą przy wyborze najlepszych dla Państwa rozwiązań.

Dzięki naszemu doświadczeniu w dziedzinie IT oraz bezpośredniemu połączeniu naszego centrum danych z wieloma węzłami telekomunikacyjnymi z przyjemnością obniżmy Państwa koszt dostępu do internetu, a także zapewnimy dodatkowe korzyści w postaci większych możliwości konfiguracyjnych.

Dzieki statusowi LIR (Local Internet Registry) w RIPE mamy możliwość uzyskania dowolnej ilości adresów IPv4 oraz IPv6, niezbędnych do wdrożenia np. routingu BGP w firmowej sieci.

Mediom i portalom internetowym oferujemy również usługę CDN (Content Delivery Network), która umożliwia wielokrotne skrócenie czasu dostępu do strony dla użytkowników poprzez wykorzystanie wielu serwerów udostępniających te same treści statyczne. Takie rozwiązanie nie tylko zmniejsza czas ładowania strony przez internautę, ale również odciąża główny serwer obsługujący witrynę, co ma ogromne znaczenie w przypadku dużych portali. Szczerze polecamy tę technologię i zachęcamy do kontaktu z nami!Partnerzy:
Strona głowna   |    O firmie   |    Produkty   |    Klienci biznesowi   |    Klienci indywidualni   |    Promocje   |    Kontakt
Skynet DC sp. z o.o. - Kolokacja, Serwery dedykowane, Serwery w chmurze, Transmisja danych, Usługi dla operatorów, Serwery VPS, Hosting
Realizacja: Dpl Agency - Projektowanie Stron Internetowych