Nasz serwis wykorzystuje pliki cookies do przechowywania identyfikatora sesji użytkownika. Dzięki temu plikowi będziesz zalogowany w serwisie przez cały czas przebywania w witrynie bądź do momentu wylogowania się. Możesz zrezygnować ze zbierania informacji poprzez pliki cookies, zmieniając ustawienia Twojej przeglądarki - niemniej w takim przypadku nasz serwis nie będzie działał poprawnie.
Faks: 22 487 10 11
Telefon: 22 487 10 10
Tu jesteś: strona główna hosting

Kontakt z nami


Zadzwoń do nas:
+48 22 487 10 10
Wyślij do nas fax:
+48 22 487 10 11
Napisz do nas e-mail:
biuro@SkynetDC.pl

Hosting stron WWW oraz poczty e-mail

Czy znają Państwo nowoczesną firmę, która nie posiadałaby strony internetowej?

W dobie powszechnego dostępu do Internetu taka elektroniczna wizytówka jest niezbędnym narzędziem w rękach każdego przedsiębiorcy. Umożliwia dotarcie do szerokiego grona klientów i przedstawienie im swojej oferty, pozwala kontaktować się z firmą oraz łatwo kupować jej produkty. Dzięki reklamie internetowej oraz e-handlowi, możliwości są praktycznie nieograniczone. Warunkiem jest jednak posiadanie niezawodnej strony internetowej - czasem nawet chwilowa niedostępność może zagrozić wizerunkowi firmy. Dlatego też nasze serwery są stale monitorowane przez wysokiej klasy specjalistów oraz autorski system powiadomień, działający 24 godziny na dobę.


Klientom biznesowym oferujemy profesjonalne usługi hostingowe dopasowane do indywidualnych potrzeb. Państwa pliki będą hostowane na serwerach najwyższej jakości zlokalizowanych w naszej warszawskiej serwerowni. Ich przeznaczeniem jest wyłącznie hosting Państwa plików, co skutecznie likwiduje ewentualne problemy z wczytywaniem stron czy opóźnieniami ze strony serwera związane z realizacją "pobocznych zadań".

Dzięki świetnej lokalizacji naszego Data Center oraz bezpośredniemu połączeniu z wieloma punktami wymiany ruchu sieciowego, świadczone przez nas usługi hostingowe charakteryzują się najwyższą jakością, umożliwiając płynne działanie nawet dużych serwisów internetowych.

Jednak profesjonalnie wyglądająca i niezawodna strona to jeszcze nie wszystko, ważna jest również komunikacja.

Profesjonalne konta e-mail

Posiadanie własnej domeny i hostingu to nie tylko promocja swej strony w Internecie, to również możliwość komunikacji poprzez firmową pocztę e-mail. Korzystając z kont we własnej domenie nie tylko promujemy własną firmę, ale również mamy pewność bezpieczeństwa i poufności - jako właściciel decydujemy bowiem o wszelkich aspektach działania kont pocztowych  i zyskujemy pewność, że nikt inny nie ma do nich dostępu. W ten sposób można również zarządzać wszystkimi kontami pracowników, tworzyć filtry i wykorzystywać inne bardzo przydatne usługi przy konfiguracji firmowych czy też prywatnych kont e-mailowych.

Poczta biznesowa zamiast darmowej skrzynki

W biznesie nie ma miejsca na przypadki. Dlatego właśnie potrzebują Państwo pełnej kontroli nad firmową pocztą. To nie tylko kwestia zaufania ze strony klientów, ktorzy niezbyt dobrze reagują na firmowy adres e-mail w jednym z darmowych serwisów, czy też reklamy dołączane pod każdą wiadomością. Chodzi także o bezpieczeństwo i wygodę użytkowania.

Dlaczego nasza poczta jest najlepsza?

- nielimitowana wielkość przesyłanych załączników: nie muszą już Państwo zastanawiać się, jak dostarczyć duży plik do klienta
- nielimitowana ilość aliasów pocztowych (np. ja@mojafirma.pl, zamowienia@mojafirma.pl etc.)
- dużo miejsca na pliki i listy: mogą Państwo dowolnie przydzielać miejsce na pliki strony WWW oraz pocztę, w przeciwieństwie do wielu firm hostingowych nie ograniczamy wielkości pojedyńczej skrzynki do 2 GB.
- listy mailingowe, pozwalające szybko informować klientów o nowości w Państwa ofercie.
- współpraca z programami pocztowymi, np. Outlook
- fukcja Catch-all: dzięki niej nawet wiadomości  z błędami w adresie e-mail trafią do Państwa skrzynki
- dostęp przez protokół IMAP
... i wiele innych.

Zapraszamy do kontaktu z nami, chętnie porozmawiamy o szczegółach naszej oferty i wspólnie dobierzemy rozwiązania skrojone do Państwa potrzeb!

Skynet Business Low 120zł/rok *

Pojemność150 GB
TransferBez limitu
Bazy danych100
Konta pocztoweBez limitu
Stron WWWBez limitu
Kont FTPBez limitu
Dostęp SSH1 konto

Skynet Business High 190zł/rok *

Pojemność300 GB
TransferBez limitu
Bazy danychBez limitu
Konta pocztoweBez limitu
Stron WWWBez limitu
Kont FTPBez limitu
Dostęp SSH5 kont

Parametry wspólne wszystkich pakietów hostingowych
Panel Administracyjny cPanelObsługa PHP 5.2
Obsługa MySQL 5.0Obsługa skryptów CGI
Spam AssassinCron Jobs
Kontrola DNSWebmail
Obsługa .htaccessFunkcja Catch-All
Manager plikówionCube PHP Loader
Instalator skryptówOkres testowy 7 dni
Bezpłatna pomoc technicznaStatystyki odwiedzin
Ochrona antywirusowaLogi z logowań do konta
* Podane ceny są cenami Netto - należy doliczyć do nich 23% VAT
Partnerzy:
Strona głowna   |    O firmie   |    Produkty   |    Klienci biznesowi   |    Klienci indywidualni   |    Promocje   |    Kontakt
Skynet DC sp. z o.o. - Kolokacja, Serwery dedykowane, Serwery w chmurze, Transmisja danych, Usługi dla operatorów, Serwery VPS, Hosting
Realizacja: Dpl Agency - Projektowanie Stron Internetowych