Nasz serwis wykorzystuje pliki cookies do przechowywania identyfikatora sesji użytkownika. Dzięki temu plikowi będziesz zalogowany w serwisie przez cały czas przebywania w witrynie bądź do momentu wylogowania się. Możesz zrezygnować ze zbierania informacji poprzez pliki cookies, zmieniając ustawienia Twojej przeglądarki - niemniej w takim przypadku nasz serwis nie będzie działał poprawnie.
Faks: 22 487 10 11
Telefon: 22 487 10 10
Tu jesteś: strona główna kolokacja

Kontakt z nami


Zadzwoń do nas:
+48 22 487 10 10
Wyślij do nas fax:
+48 22 487 10 11
Napisz do nas e-mail:
biuro@SkynetDC.pl

Formularz e-mail


Jeżeli mają Państwo pytania prosimy
o zadanie ich za pomocą formularza.
Imię i nazwisko:*
Telefon kontaktowy:*
Wpisz swoj e-mail:*
Wiadomość:*

Kolokacja

Hoteling, znany również jako kolokacja, polega na ulokowaniu serwera klienta w naszej siedzibie. Nie chodzi jednak tylko o udostępnienia miejsca w szafie serwerowej. Serwery fizyczne są bowiem niezwykle wrażliwym sprzętem i potrzebują stałej opieki zespołu doświadczonych specjalistów, a także sprawnej wentylacji, stałego dostępu do sieci i zasilania oraz systemu monitoringu i ochrony. Budowa własnej serwerowni jest skomplikowanym i kosztownym przedsięwzięciem, dlatego też stworzono usługę kolokacji, która umożliwia wynajęcia jej części na własne potrzeby.

1 zł

Tak, dokładnie tyle kosztuje instalacja Państwa serwera w naszej serwerowni!

W przeciwieństwie do wynajmu serwera dedykowanego, kolokacja wiąże się najczęściej z większym kosztem początkowym: wymaga bowiem zakupu serwera , który zostanie następnie zainstalowany w Data Center naszej firmy. Niski koszt instalacji pozwala nieco zredukować tę niedogodność...

Pomimo konieczności jednorazowej inwestycji, jest to doskonałe rozwiązanie ze względu na duże oszczędności w dalszej perspektywie, gdyż przekłada się na znacznie niższe koszty miesięczne niż w przypadku dzierżawy serwera. Użytkownik ponosi wówczas jedynie koszty utrzymania swojego sprzętu w naszej serwerowni. Za to w dowolnej chwili może wykupić dodatkowy pakiet usług, obejmujący np. administrację serwerem.

Oferujemy zarówno wynajem miejsca w szafie serwerowej, jak i całej szafy lub wydzielonej przestrzeni. Zapraszamy do kontaktu z nami, chętnie porozmawiamy o szczegółach naszej oferty i wspólnie dobierzemy rozwiązania skrojone do Państwa potrzeb!

Z (spokojną) głową w chmurach

Kolokacja serwera w naszym Data Center to przede wszystkim spokój ducha - gwarantujemy najwyższy poziom obsługi serwerów, które są dostępne przez 99,98% czasu. Nie muszą też Państwo martwić się awariami i innymi zdarzeniami losowymi - zapewniamy natychmiastową reakcję ze strony wysokiej klasy specjalistów zatrudnionych w naszym centrum. Wysokiej klasy sprzęt wymaga profesjonalnej obsługi oraz niezawodnej obsługi. W naszym centrum Państwa sprzęt będzie bezpieczniejszy niż gdziekolwiek indziej:

- całodobowy monitoring
- wydajna klimatyzacja zapobiegająca przegrzaniu
- niezależne źródło zasilania na wypadek awarii prądu
- UPS podtrzymujące zasilanie
- liczne zabezpieczenia fizyczne i systemowe
- system kart dostępu
- profesjonalna firma ochroniarska
- tylko niewielka grupa naszych pracowników ma wstęp do serwerowni
Cena elementów
Miejsce w szafie rack:50zł
Gwarantowane zasilanie:75zł
Liczba numerów ip:1zł
Przepustowość łącza:20zł
Miesięczny koszt
Miejsce w szafie rackGwarantowane zasilanieLiczba numerów ipŁącze symetryczne bez limitu transferu danych
Łącze symetryczne 1 Gb/s z miesięcznym limitem transferu danych

Przepustowość łączaImię

Nazwisko

Telefon kontaktowy

E-mail

Partnerzy:
Strona głowna   |    O firmie   |    Produkty   |    Klienci biznesowi   |    Klienci indywidualni   |    Promocje   |    Kontakt
Skynet DC sp. z o.o. - Kolokacja, Serwery dedykowane, Serwery w chmurze, Transmisja danych, Usługi dla operatorów, Serwery VPS, Hosting
Realizacja: Dpl Agency - Projektowanie Stron Internetowych