Nasz serwis wykorzystuje pliki cookies do przechowywania identyfikatora sesji użytkownika. Dzięki temu plikowi będziesz zalogowany w serwisie przez cały czas przebywania w witrynie bądź do momentu wylogowania się. Możesz zrezygnować ze zbierania informacji poprzez pliki cookies, zmieniając ustawienia Twojej przeglądarki - niemniej w takim przypadku nasz serwis nie będzie działał poprawnie.
Faks: 22 487 10 11
Telefon: 22 487 10 10
Tu jesteś: strona główna serwery dedykowane

Kontakt z nami


Zadzwoń do nas:
+48 22 487 10 10
Wyślij do nas fax:
+48 22 487 10 11
Napisz do nas e-mail:
biuro@SkynetDC.pl

Serwery dedykowane Twojemu sukcesowi

 

Serwer dedykowany to nic innego jako bardzo wydajny komputer zamknięty w specjalnej szafie w naszej serwerowni. Podobnie jak w przypadku innych rozwiązań (VPS, serwer w chmurze), może być on zarządzany samodzielnie przez klienta za pomocą panelu administracyjnego lub też przez naszych specjalistów.

Same korzyści

Tzw. "dedyk" jest zalecany w przypadku najbardziej zaawansowanych stron internetowych lub intranetowych, portali informacyjnych oraz aplikacji wymagających bardzo dużej wydajnośc. To najlepsze rozwiązanie tam, gdzie szybkość i stabilność działania mają kluczowe znaczenie. Pełna moc serwera jest wówczas oddana do wyłącznej dyspozycji użytkownika, który może dowolnie konfigurować zainstalowany na nim system operacyjny oraz instalować własne aplikacje.

Oprócz wydajności, serwery dedykowane gwarantują również ogromne możliwości konfiguracyjne. Szczęśliwi posiadacze "dedyka" mogą m.in. podzielić swój serwer na kilka wirtualnych serwerów obsługujących większą liczbę średniej wielkości serwisów internetowych. Bez względu na konfigurację i cenę, posiada on też nielimitowany transfer oraz dużą liczbę adresów IP. Dlatego też polecamy go przedsiębiorcom, którzy posiadają np. kilka sklepów internetowych generujących duży ruch.

Dzierżawa jednego z serwerów tego typu to najbardziej wydajne rozwiązanie dostępne na rynku. "Dedyk" gwarantuje maksymalną skuteczność podczas ekspansji w Internecie, zapewniając poważną przewagę technologiczną nad konkurencją. Nie bez powodu rozwiązanie to jest wybierane przez najlepsze serwisy oraz liderów handlu internetowego, których sklepy posiadają dużą bazę towarów oraz cieszą się wyjątkowym zainteresowaniem klientów. Aby pozostać na podium, nie mogą pozwolić sobie na jakiekolwiek kompromisy względem szybkości oraz niezawodności działania.

Profesjonalne rozwiązania wymagają profesjonalnego partnera

W przypadku dzierżawy serwera fizycznego niezwykle istotna jest odpowiednia konfiguracja, czyli dostosowanie mocy procesora, ilości pamięci RAM, pojemności dysków i innych parametrów do konkretnych zastosowań.
SSH, ilość rdzeni, RAID, SATA, Xeon, IPMI... W trakcie poszukiwań serwera można natknąć się na wiele niezrozumiałych skrótów, technicznych terminów oraz tabelek dla "geeków". Jak przełożyć je na wybór optymalnego rozwiązania?
Naszym zdaniem, szkoda Państwa czasu na samodzielne zgłębianie tej wiedzy - wystarczy jeden telefon, by umożliwić nam dobranie najbardziej korzystnej z punktu widzenia klienta oferty. Optymalizacja kosztów to nasza specjalność. Poza tym, filozofia naszej firmy zakłada maksymalne odciążenia Państwa na każdym etapie naszej współpracy. Chcemy, by nasi klienci biznesowi mogli skupić się na własnej działalności, ponieważ Wasz sukces jest naszym sukcesem.
Dzięki nam nie tylko specjaliści mogą cieszyć się najbardziej zaawansowanymi rozwiązaniami, do których zalicza się właśnie serwer dedykowany.

Dlaczego my?

Przy wyborze serwera dedykowanego należy zwrócić uwagę nie tylko na parametry, ale i na otoczenie, w którym będzie funkcjonował. Tylko nowoczesna serwerownia, wyposażona w superwydajną wentylację, niezależne źródło zasilania, systemy zabezpieczeń na wypadek awarii i katastrof naturalnych oraz profesjonalną ochronę gwarantuje całkowite bezpieczeństwo Państwa danych oraz ciągłość prowadzonego biznesu.

Z przyjemnością pomożemy Państwu w wyborze serwera oraz przygotujemy ofertę na dowolnie skonfigurowany serwer dedykowany. W tym celu proszę o przekazanie nam Państwa wymogów technicznych serwera - nasz konsultant skontaktuje się z Państwem w ciągu jednego dnia roboczego.
Partnerzy:
Strona głowna   |    O firmie   |    Produkty   |    Klienci biznesowi   |    Klienci indywidualni   |    Promocje   |    Kontakt
Skynet DC sp. z o.o. - Kolokacja, Serwery dedykowane, Serwery w chmurze, Transmisja danych, Usługi dla operatorów, Serwery VPS, Hosting
Realizacja: Dpl Agency - Projektowanie Stron Internetowych