Nasz serwis wykorzystuje pliki cookies do przechowywania identyfikatora sesji użytkownika. Dzięki temu plikowi będziesz zalogowany w serwisie przez cały czas przebywania w witrynie bądź do momentu wylogowania się. Możesz zrezygnować ze zbierania informacji poprzez pliki cookies, zmieniając ustawienia Twojej przeglądarki - niemniej w takim przypadku nasz serwis nie będzie działał poprawnie.
Faks: 22 487 10 11
Telefon: 22 487 10 10
Tu jesteś: strona główna hosting

Kontakt z nami


Zadzwoń do nas:
+48 22 487 10 10
Wyślij do nas fax:
+48 22 487 10 11
Napisz do nas e-mail:
biuro@SkynetDC.pl

HostingInternet to miliony stron internetowych, z czego znaczna część tworzona jest przez osoby prywatne, prowadzące większe lub mniejsze strony i portale hobbistyczne. Niezależnie od skali strony internetowej bardzo ważnym jej aspektem jest dobry hosting - taki który oferuje klientowi duże możliwości, a także stabilność i bezpieczeństwo.

Na nic się zda strona, która czasami będzie niedostępna lub, co gorsza, przestanie działać. W naszej firmie coś takiego nie może się zdarzyć - nad serwerami czuwają dziesiątki wykwalifikowanych pracowników, 24h na dobę.

Klientom indywidualnym pragniemy zaoferować profesjonalne usługi hostingowe, idealnie dopasowane do osobistych wymagań każdego odbiorcy. Państwa pliki będą hostowane na serwerach najwyższej jakości zlokalizowanych w naszej serwerowni, skonfigurowanych wyłącznie w tym celu, dlatego nigdy nie dotkną już Państwa problemy ze wczytywaniem stron ani opóźnienia ze strony serwera. Naomiast nasza pomoc techniczna zawsze chętnie odpowie na Państwa pytania.

Dzięki świetnej lokalizacji naszego Data Center oraz bezpośrenim połączeniom do wielu punktów wymiany ruchu, świadczone przez nas usługi hostingowe są najwyższej jakości i pozwalają na płynne działanie nawet bardzo dużych serwisów. internetowych.


Skynet Standard 49zł/rok *

Pojemność15 GB
Transfer2 TB / msc
Bazy danychBrak
Konta pocztoweBez limitu
Stron WWW10
Kont FTPBez limitu
Dostęp SSHBrak

Skynet Extra 60zł/rok *

Pojemność75 GB
TransferBez limitu
Bazy danych20
Konta pocztoweBez limitu
Stron WWWBez limitu
Kont FTPBez limitu
Dostęp SSHBrak

Parametry wspólne wszystkich pakietów hostingowych
Panel Administracyjny cPanelObsługa PHP 5.2
Obsługa MySQL 5.0Obsługa skryptów CGI
Spam AssassinCron Jobs
Kontrola DNSWebmail
Obsługa .htaccessFunkcja Catch-All
Manager plikówionCube PHP Loader
Instalator skryptówOkres testowy 7 dni
Bezpłatna pomoc technicznaStatystyki odwiedzin
Ochrona antywirusowaLogi z logowań do konta
* Podane ceny są cenami Netto - należy doliczyć do nich 23% VAT
Partnerzy:
Strona głowna   |    O firmie   |    Produkty   |    Klienci biznesowi   |    Klienci indywidualni   |    Promocje   |    Kontakt
Skynet DC sp. z o.o. - Kolokacja, Serwery dedykowane, Serwery w chmurze, Transmisja danych, Usługi dla operatorów, Serwery VPS, Hosting
Realizacja: Dpl Agency - Projektowanie Stron Internetowych