Nasz serwis wykorzystuje pliki cookies do przechowywania identyfikatora sesji użytkownika. Dzięki temu plikowi będziesz zalogowany w serwisie przez cały czas przebywania w witrynie bądź do momentu wylogowania się. Możesz zrezygnować ze zbierania informacji poprzez pliki cookies, zmieniając ustawienia Twojej przeglądarki - niemniej w takim przypadku nasz serwis nie będzie działał poprawnie.
Faks: 22 487 10 11
Telefon: 22 487 10 10
Tu jesteś: strona główna serwery w chmurze

Kontakt z nami


Zadzwoń do nas:
+48 22 487 10 10
Wyślij do nas fax:
+48 22 487 10 11
Napisz do nas e-mail:
biuro@SkynetDC.pl

Serwery w chmurze

Serwery w chmurze są powszechnie uważane za przyszłość hostingu ze względu na bardzo dużą wydajność, porównywalną z serwerem dedykowanym, połączoną ze skalowalnością i wysokim poziomem bezpieczeństwa.

Skalowalne i wszechstronne rozwiązanie

W przeciwieństwie do serwerów dedykowanych, użytkownik nie musi kupować i instalować pamięci RAM, szybszego procesora lub większego dysku, jeśli potrzebuje większej wydajności. Nie musi nawet podpisywać  aneksu do umowy, co byłoby konieczne w przypadku serwera VPS. W chmurze parametry serwera można zwiększyć lub zmniejszyć praktycznie od ręki, z poziomu panelu sterowania.

A może potrzebują Państwo wynająć serwer o określonych parametrach na godziny? Żaden problem. Wystarczy jeden telefon do nas.

Serwer w chmurze posiada również potężne możliwości konfiguracyjne. Umożliwia np. stworzenie kilku wirtualnych serwerów dla oddzielnych projektów użytkownika (np. dla kilku różnych aplikacji internetowych, którym chcemy zagwarantować wyłączny dostęp do określonych zasobów). Co więcej, dzięki rozproszonej architekturze (na której opiera się filozofia "chmury"), użytkownik nie musi obawiać się utraty danych. Są one bowiem przetwarzane w wielu lokalizacjach jednocześnie, dzięki czemu są całkowicie bezpieczne.

Dla kogo?

Rozwiązanie takie jest niezbędne w przypadku zaawansowanych stron i portali, a także dedykowanych aplikacji wymagających do działania dużych zasobów obliczeniowych. Jednak szczerze polecamy je również innym użytkownikom, jako najbardziej "przyszłościowe" ze względu na możliwość łatwego dostosowywania wydajności serwera do aktualnych potrzeb użytkownika.
Partnerzy:
Strona głowna   |    O firmie   |    Produkty   |    Klienci biznesowi   |    Klienci indywidualni   |    Promocje   |    Kontakt
Skynet DC sp. z o.o. - Kolokacja, Serwery dedykowane, Serwery w chmurze, Transmisja danych, Usługi dla operatorów, Serwery VPS, Hosting
Realizacja: Dpl Agency - Projektowanie Stron Internetowych